Nasza oferta :
Obróbka wstępna
Gotowanie
Chłodnictwo
Zmywanie
Dystrybucja posiłków
Inne
Serwis techniczny
Kontakt
ZANTEC
Al. K.E.N. 15/65
02-797 Warszawa
tel: 22 331 68 08
kom: 602 24 29 04
e-mail:
internet: www.zantec.pl
Strona główna arrow Gotowanie arrow Linie grzewcze 700 i 900
niedziela, 07 czerwiec 2020

Linie grzewcze 700 i 900

PDF Drukuj Email

Zantec oferuje Państwu renomowane linie grzewcze marki Zanussi Prtofessional. Linie grzewcze Zanussi obejmują klasy wymiarowe 700 i 900 (głębokość urządzeń), przeznaczone dla profesjonalnych kuchni o zróżnicowanych wielkościach, idealne dla restauracji, hoteli, stołówek pracowniczych, barów, firm cateringowych, domów pomocy społecznej, jednostek wojskowych, szpitali itp.

Linie grzewczeLinie grzewcze to dowolna konfiguracja urządzeń grzewczych ustawiana w kuchni w ciągi technologiczne zgodnie z potrzebami indywidualnego klienta. W jej skład wchodzą takie urządzenia jak trzony grzewcze elektryczne, gazowe, ceramiczne i indukcyjne, a także elektryczne i gazowe płyty i blaty grzewcze, grille i płyty grillowe, frytownice, kotły warzelne, warniki do makaronu i potraw mącznych, bemary i elementy neutralne. Urządzenia te dostępne są w firmie Zantec w wersjach wolnostojących (na szafkach), i nadstawkowych, które mogą być ustawiane na szafkach neutralnych, chłodzonych lub na cokołach (mogą być również montowane w układach mostkowych lub samonośnych (na specjalnej ramie nośnej).

Mogą być montowane w układzie liniowym oraz wyspowym, pod okapem wentylacyjnym. Urządzenia gazowe mogą być zasilane zarówno gazem miejskim jak i płynnym (LPG z butli).

Dzięki nowoczesnym technologiom, stosowanym przez grupę Electrolux przy produkcji urządzeń marki Zanussi Professional, a w tym technice laserowego cięcia i Linie grzewczełączenia blach, jakość ich wykończenia jest na najwyższym światowym poziomie. Precyzja wykończenia urządzeń pozwala na ich precyzyjne zestawianie w ciągi grzewcze, bez odstępów w których mogłyby się gromadzić zanieczyszczenia. Urządzenia są wykonane w modułach 1, ½, lub 1 ½ co w przypadku linii 700 i 900 oznacza, że urządzenia o module 1 mają szerokość 800mm, ½ - 400mm a 1 ½  - 1200mm. Pozwala to na precyzyjne zestawianie wysp (tył do tyłu urządzenia) z urządzeń grzewczych linii 700 i 900, o różnych mocach – wydajnościach. W gazowych trzonach grzewczych linii 700 i 900 zastosowano super nowoczesne palniki typu „flower flame”, o dużej mocy, które dostosowują płomień do średnicy garnka (rozwiązanie chronione patentem grupy Electrolux).

We frytownicach nowego typu umieszczono elementy grzewcze poza komorą smażenia co ułatwia utrzymanie frytownicy w czystości i radykalnie zmniejsza zużycie oleju. W grillach zastosowano dwustronne żeliwne ruszty, z żebrami o przekroju trapezu. Do grillowania mięsa stosuje się ruszt w pozycji pochylonej, stroną posiadającą kanaliki ociekowe do wytopionego tłuszczu, a do grillowania ryb i warzyw używa się strony gładkiej, o większej powierzchni kontaktowej. W bogatej gamie urządzeń grzewczych linii Zanussi znajdują się także doskonałe warniki do makaronu, w których również można gotować wszelkie potrawy mączne, ryż oraz blanszowane warzywa. Konstrukcję linii grzewczych Zanussi cechuje także wyjątkowa trwałość. Blacha ze stali nierdzewnej AISI 304, zastosowana do wykonania górnych blatów wszystkich urządzeń z linii 700 ma grubość 1,5 mm, natomiast z linii 900 – 2mm.

Zobacz prdukty Electrolux - Linia 700 ] [ Zobacz produkty Electrolux - Linia 900]Zobacz produkty Zanussi ] 

Zantec to technika dla nowoczesnej gastronomii.

 
ZANTEC - Technika dla Nowoczesnej Gastronomii layout by: RedInfo
Copyright by ZANTEC (c) 2006. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
układ strony | Wiadomości | promocje | serwis techniczny | kontakt