Nasza oferta :
Obróbka wstępna
Gotowanie
Chłodnictwo
Zmywanie
Dystrybucja posiłków
Inne
Serwis techniczny
Kontakt
ZANTEC
Al. K.E.N. 15/65
02-797 Warszawa
tel: 22 331 68 08
kom: 602 24 29 04
e-mail:
internet: www.zantec.pl
Strona główna arrow Chłodnictwo arrow Szybkoschładzarki i szybkozamrażarki
czwartek, 13 sierpnia 2020

Szybkoschładzarki i szybkozamrażarki

PDF Drukuj Email

Zantec oferuje Państwu supernowoczesne szybkoschładzarki i szybkozamrażarki marki Zanussi Professional. Są to niezwykle przydatne urządzenia we współczesnej, profesjonalnej kuchni, które pozwalają producentom żywności uzyskać zdumiewające korzyści związane z redukcją kosztów energii i związanych z zatrudnieniem. Gwarantują przy tym pełne bezpieczeństwo przygotowywanej żywności oraz zachowanie wszystkich walorów organoleptycznych i fizycznych.

SzybkoschładzarkiProces szybkiego schładzania produktów żywnościowych pozwala na ich dalsze przechowywanie w profesjonalnych urządzeniach chłodniczych w temperaturze ok.+3°C przez 5 do 6 dni, natomiast w przypadku zastosowania procesu szybkiego zamrażania żywność, może być przechowywana w temperaturze -20°C przez okres od 2 do 12 miesięcy, w zależności od rodzaju żywności, bez utraty ich walorów odżywczych. Urządzenia te są przystosowane do załadunku pojemników GN.

Dostępne są w wersjach z załadunkiem poprzecznym i wzdłużnym pojemników GN, w różnych wielkościach, od wersji o załadunku 10 kg do 180 kg. Wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. Elektroniczny panel sterowania umożliwia intensywne schładzanie w temperaturze powietrza w komorze wynoszącej -20°C – dla dużych kawałków pożywienia , delikatne schładzanie w temperaturze powietrza - 5°C – dla delikatnych potraw i szokowe zamrażanie w temperaturze - 35°C. Cykl szybkiego schładzania jest sterowany albo przez nastawiony czas albo automatycznie, z zastosowaniem sondy do pomiaru temperatury wewnątrz schładzanego produktu. Cykl kończy się, w przypadku szybkiego schładzania gdy produkt osiągnie temperaturę +3°C lub - 18°C – w przypadku szybkiego zamrażania.Szybkoschładzarki

Dzięki zastosowaniu przez Zanussi Professional nowoczesnego systemu cyrkulacji powietrza w komorze urządzenia, wyeliminowano problem wysychania i tworzenia się lodu na powierzchni schładzanych produktów. Oferowane szybkoschładzarki są fabrycznie przystosowane do współpracy z piecami konwekcyjnymi i konwekcyjno-parowymi oraz szafami chłodniczymi marki Zanussi Professional, w ramach systemu Cook&Chill (a także z piecami SCC firmy Rational).

 [ Zobacz produkty Electrolux ] 

Zantec to technika dla nowoczesnej gastronomii.

 
ZANTEC - Technika dla Nowoczesnej Gastronomii layout by: RedInfo
Copyright by ZANTEC (c) 2006. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
układ strony | Wiadomości | promocje | serwis techniczny | kontakt