Nasza oferta :
Obróbka wstępna
Gotowanie
Chłodnictwo
Zmywanie
Dystrybucja posiłków
Inne
Serwis techniczny
Kontakt
ZANTEC
Al. K.E.N. 15/65
02-797 Warszawa
tel: 22 331 68 08
kom: 602 24 29 04
e-mail:
internet: www.zantec.pl
Strona główna arrow Zmywanie arrow Zmywarki podblatowe i kapturowe
niedziela, 07 czerwiec 2020

Zmywarki podblatowe i kapturowe

PDF Drukuj Email

Zantec posiada w ofercie zmywarki podblatowe do talerzy i naczyń stołowych Zanussi  Professional. Oferta obejmuje urządzenia o różnych wydajnościach,  stopniu zelektronizowania i zaawansowania technicznego, dostosowane do potrzeb i budżetu konkretnego użytkownika. Grupa zmywarek Zanussi LS 5 o wydajności 540 talerzy/godz. obejmuje 2 modele o mocach bojlera 2,8 lub 4,5 kW z obudową jednowarstwową oraz 2 modele wyposażone dodatkowo w pompę odpływową. LS5 ma 1 program mycia o długości 120 sek. i elektroniczny panel sterujący. Wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 a jedynie ramiona myjące z dyszami są z polipropylenu, o wysokiej trwałości i walorach higienicznych.

Zmywarka podblatowaGrupa zmywarek podblatowych Zanussi LS6, o wydajności 720 talerzy/godz. i mocy bojlera 6 kW obejmuje 1 model z obudową izolowaną , ze standardowym systemem płukania , 2 modele w wersji ACTIVE, z obudową izolowaną, z Systemem Gwarantowanego Płukania  (GRS) i 1 model z systemem GRS i pompą odpływową. Zmywarki LS 6 mają 3 programy mycia o długościach 90/180/240 sek., dla naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Parametry płukania trzeciego cyklu mogą być  przeprogramowane (czas i temperatura) tak by dostosować je do potrzeb klienta (wymogi HACCP - wyższa temperatura, mycie kryształów – niższa temperatura).

Zmywarka Zanussi Professional LS6 posiada „system delikatnego rozruchu”, który stanowi dodatkową ochronę  dla delikatnej-cennej porcelany i poprawia trwałość i niezawodność pompy myjącej. Systemem Gwarantowanego Płukania (GRS) w modelach ACTIVE uniezależnia jakość płukania od ewentualnych zmian ciśnienia lub temperatury wody zasilającej w instalacji wodociągowej. Zmywarki LS6 są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304, w tym również ramiona myjące z dyszami. Wszystkie modele zapewniają doskonały rezultat mycia i wyparzanie.

Zmywarka kapturowaZantec oferuje także równie bogatą gamę zmywarek kapturowych do naczyń marki Zanussi Professional (produkowanych przez grupę Electrolux), od prostszych i tańszych - oznaczonych symbolem LS9  przez LS10 do najbardziej zelektronizowanej wersji LS14 ACTIVE. LS9 ma wydajności 1170 talerzy/godz,  3 cykle mycia i jednowarstwowy kaptur. Jeden z modeli jest również wyposażony w fabryczny dozownik detergentu. Posiadają elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, co pozwala w pełni kontrolować pracę zmywarki. Jest, podobnie jak i inne oferowane modele, wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Bojler o pojemności 12 l i mocy zainstalowanej 9 kW posiada mechanizm „hold” uniemożliwiający rozpoczęcie cyklu płukania gdy temperatura wody jest zbyt niska, co gwarantuje wyparzanie talerzy.

Zmywarka Zanussi LS 10 Active ma wydajność 1000 talerzy/godz., 2 cykle mycia i jednowarstwowy kaptur, natomiast 5 modeli zmywarki LS 14 Active, mają 3 cykle mycia (55/65/120 sek.), wydajność 1180 talerzy/godz., kaptury jednowarstwowe, dwuwarstwowe (niski poziom hałasu) i dwuwarstwowe z automatycznym podnoszeniem. Wszystkie wersje Active posiadają System Gwarantowanego Płukania (GRS). Dzięki temu systemowi płukanie odbywa się zawsze w stałej temperaturze wynoszącej 84°C gwarantującej wyparzanie, niezależne od zmian ciśnienia i temperatury  wody zasilającej, zgodnie z aktualnymi, międzynarodowymi wymogami. Aby spełnić najwyższe wymogi higieniczne, zmywarki wyposażono w cykl samoczyszczący, zasilany czystą wodą z instalacji wodociągowej. Wszystkie zmywarki kapturowe współpracują ze stołami załadowczo-rozładunkowymi instalowanymi w zmywalniach w układ liniowy lub kątowy (w narożniku zmywalni).

Zobacz produkty Electrolux ]  [ Zobacz produkty Zanussi

Zantec to technika dla nowoczesnej gastronomii.

 
ZANTEC - Technika dla Nowoczesnej Gastronomii layout by: RedInfo
Copyright by ZANTEC (c) 2006. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
układ strony | Wiadomości | promocje | serwis techniczny | kontakt