Nasza oferta :
Obróbka wstępna
Gotowanie
Chłodnictwo
Zmywanie
Dystrybucja posiłków
Inne
Serwis techniczny
Kontakt
ZANTEC
Al. K.E.N. 15/65
02-797 Warszawa
tel: 22 331 68 08
kom: 602 24 29 04
e-mail:
internet: www.zantec.pl
Strona główna arrow Gotowanie arrow Obróbka wstępna
sobota, 04 lipiec 2020

Obróbka wstępna

PDF Drukuj Email

Zantec posiada w swojej ofercie pełny asortyment profesjonalnych urządzeń kuchennych do obróbki wstępnej, zarówno statycznej jak i dynamicznej.

Mikser planetarnyDo obróbki statycznej polecamy doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej z Dory Metal (czołowego producenta krajowego), w tym stoły różnych typów, zlewozmywaki, umywalki, szafy i szafki półki, regały, pojemniki na odpadki, etc., w pełnym asortymencie wielkościowym, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Do obróbki dynamicznej proponujemy Państwu urządzenia marki Dito-Electrolux takie jak miksery planetarne do ugniatania ciasta różnych rodzajów (w tym cukierniczego), przygotowania past, pasztetów, sosów i emulsji, o pojemnościach misy 5, 10, 20, 30, 40, 60, 80 L.

KuterKutery (malaksery) do miksowania, siekania i rozdrabniania produktów do stanu płynnego, o różnej wydajności i pojemnościach misy 3 , 3,5 , 4,5 , 5,5 , 7 , 11,5 i 17,5 L, a także kombi kutery będące połączeniem kutera i szatkownicy do warzyw (2,5 , 4,5 , 5,5 , 7 L). Ponadto oferujemy obieraczki do ziemniaków i warzyw korzennych produkcji krajowej i marki Dito-Electrolux, o różnej wydajności, doskonałe jarzyniarki, (krajalnice do warzyw) do produkcji sałatek, zdobienia potraw itp., produkowane przez grupę Electrolux, oraz miksery ręczne (o mocach 350 i 440W) przeznaczone do miksowania, ubijania, mieszania, blendowania, ubijania jaj i śmietany lub robienia majonezu, w dowolnym miejscu, w kuchni.

thumb_603322.jpg

 

 

 

 

Zobacz produkty Dito-Electrolux ]

Zantec to technika dla nowoczesnej gastronomii.

 
ZANTEC - Technika dla Nowoczesnej Gastronomii layout by: RedInfo
Copyright by ZANTEC (c) 2006. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
układ strony | Wiadomości | promocje | serwis techniczny | kontakt